About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts off the system and expound the actually teaching of the great explorer ut of the truth, the master builder of human happiness.
CONSULTATION

Contact Info

  • Rock St 12, Newyork City, USA
  • (526) 236-895-4732
  • biuro@ekspresowastrona.pl
  • Week Days: 09.00 to 18.00 Sunday: Closed

Marketing internetowy

Image
Pozycjonowanie stron

Przyciągnij uwagę.

Pozycjonowanie to promocja strony w wyszukiwarkach internetowych zmierzająca do podniesienia pozycji twojej strony internetowe na czołowe miejscach w wynikach wyszukiwania. Pozycjonowania strony www dokonuje się na wybrane frazy i słowa kluczowe. Niezwykle istotny jest odpowiedni dobór fraz, tak, aby uzyskać jak największą sprzedaż lub liczbę odsłon. Pozycjonowanie jest procesem długim, pierwsze efekty można uzyskać najwcześniej po miesiącu ale częściej jest to okres od 3 -6 miesięcy.
Image

Dlaczego warto?

Posiadasz firmę na terenie Gdańska lub województwa pomorskiego? Oferta na pozycjonowanie stron w Gdańsku jest dla Ciebie! Wyprzedź konkurencję! Pokaż swoją ofertę klientom i pozwól się im odszukać! Zamów bezpłatną wycenę na promowanie Twojej strony w wyszukiwarce.

01

Przewaga nad konkurencją

02

Nieograniczony zasięg reklamy

03

Ogromna liczba potencjalnych klientów

04

Dotarcie do idealnej grupy docelowej

05

Budowa wizerunku firmy i marki

06

Niskie koszty reklamy

Zostaw nam wiadomość